Portree: Sven Süld

Vestlus vägagi vastandliku kuulsusega Sven Süldiga kulges vägagi rahumeelses õhkkonnas ja asjaliku jutumehena andis ka asjalike vastuseid. Loodame et paljud saavad selllest vestlusest targemaks nii RBREL-ist kui ka S.Süldist.

Küsija: Ehk teeksid endast lühikese tutvustuse, et rahvas teaks millise inimesega tegemist.
Vastaja: Töötan tavalise IT mehena, vabal ajal mängin kossu ja suurema aja veedan arvuti taga ning hobiks peangi RBR-i

K: Kuidas sa enda jaoks RBR avastasid ?
V: Kui ausalt öelda, siis järgisin Mareki eeskuju. Alguses proovisin klaveriga ja kui asi juba käpas oli, siis sai roolgi ostetud.

K: Mida sa selle all mõtled et järgisid mareki eeskuju ?
V: Avastasin ühel heal päeval swedishsimracers.com lehe ja vaatasin, et Marek (Sepp - Toim.) lööb seal laineid. Pidin kohe järgi proovima

K: Milline on sinu jaoks meelde jäävaim ralli RBREL-is?
V: Sellel on kaks külge. Meelde jäävad nii head rallid kui ka halvad. Kõige valusam katkestamine oli eelmise hooaja GB rallil, kui sai ühte kurvi liiga palju lõigatud ja auto üle katuse keeras. Samas tekitab head meelt iga ralli, kus poodiumikoha saab.

K: Kuidas sa suhtud M. Sepa valitsus aega ?
V: Võtan seda suht rahulikult, ei saanud CMR-s talle vastu, ei saa ka RBR-is. Nii see lihtsalt on, et mõnele on rohkem annet antud. Sellegipoolest arvan, et Marek näeb ka kõvasti vaeva selleks, et just sellel tasemel olla.

K: Oled rbrelis olnud praktiliselt alates esimesest stardist, mida arvad rbrel arenemisest selle aja jooksul ? On paremax läinud või hoopis vastupidi ja kui saaksid veel midagi muuta siis mis see oleks ?
V: Osavõtjate seisukohast on kindlasti läinud asi paremuse poole.Siisiki häirib see, et aega-ajalt sulandub muidu sõbralikku seltskonda ka mõni "must lammas". Liiga muutub ise omasoodu, sellele saab küll kaasa aidata, aga midagi kapitaalselt muutma ei hakkaks. Paistab, et liigume õiges suunas !

K: Kuidas võtaksid kokku oma senist hooaega rbrelis ?
V: Hooaeg algas väga hästi ja tundus juba, et teine koht tuleb päris lihtsalt. Vahepeal aga jäin haigeks ja pidin ühe ralli vahele jätma. See viis väheke rööpast välja ja viimasel ajal ei olegi enam nii head minekut leidnud. Paljuski on süüdi see, et vaba aega kipub järjest vähemaks jääma. Saladuskatte all võin öelda, et uus töökoht on sihikul - 2 nädalat tööl, 2 vaba. Loodame, et sellest ka kasu tuleb

K: Alles jäänud hooajast loodad sa siis mida ja milliseid tulemusi endalt ?
V: Kaks kohta on reaalne tagasi võtta, samas Vaido on viimasel ajal uskumatut minekut näidanud. Niisiis 5. koht üldkokkuvõttes oleks praegune plaan. Iga kõrgem koht on meeldiv üllatus

K: Seda vast ei ole mõtet küsida kes sinu arvates liiga võidab. Küsiks hoopis midagi huvitavamat, nimelt kes sinu arvates teiseks tuleb ?
V: Las parem mees võidab. Ühesõnaga hiromantikaga ei tegeleks hooaja keskel.

K: Lõpetuseks tahaks teada seda, et oled liiga foorumis sageli üsnagi teravaid noote teiste sõitjate suhtes kasutanud kuigi teistele on need kindlasti tundunud õiglastena aga mida sa ütleksid neile kellele oled teravalt öelnud ja kes võibolla sinu vastu väikest viha peavad ?
V: Ega ma tavaliselt ilma põhjuseta midagi ei ütle. Kui keegi tunneb, et teda on ebaõiglaselt koheldud, siis väikse õlle kõrvale võib need erimeelsused ära lahendada. Otseselt kellelegi paha pärast midagi öelnud ei ole, lihtsalt juhindun ütlemisest: "Mõtle, enne kui midagi ütled". Ärge pikka viha pidage, see on kõigest mäng

K: Väga hea. Tänan selle vestluse eest .
V: Tänan sind

NB! Kõigil kellel on oma profiilis oma mail/msn ära toodud, sellel on oht sattuda mulle ette, aga seda ka ainult juhul, kui te olete aktiivne sõitja.

Tarvo Allmere

24.04.2006 16:35
Vaadatud 911 korda