Väikene boonus WRC poistele

Alates esmaspäevast on WRC klassis osalevatel poistel/meestel võimalik võita rallidelt lisaks punktidele ka tasuta pileteid Veebilotosse. Pileteid hakkavad saama WRC klassis rallil esimese 5 hulka jõudnud sõitjad. Tegemist on täiesti vabatahtliku boonusega, kui esmaspäevaks ei ole TOP 5 sõitjat end Veebilotos registreerunud, siis võetakse seda kui soovi mitte saada neid pileteid.

Piletid jagunevad lihtsalt: 5-1 piletit vastavalt kohtadele 1-5. Tekkis see boonus seoses WRC meeste jätkuva toetusega RBRELi ning sooviga pakkuda neile boonust selle eest. Teada olevalt on tasulisi klasse RBRELis rohkem kui WRC-s, kuid esialgu teeme selle boonuse WRC meestele prooviks. Kui asi sujub probleemideta, laieneks see ka OWRC klassile.

Veebiloto puhul on tegemist uue veebipõhise loteriiga, mille eesmärgiks on osaliselt ka Eesti Loto monopoli omamist veidikenegi häirida. Parimal juhul on osalejal võimalik võita kuni 500 eurot puhtalt kätte ning loosimises tohivad osaleda 16 ja vanemad Eesti kodanikud. Loosimist viib läbi OÜ Veebiloto.

25.03.2011 14:40
Vaadatud 2320 korda