Corona Rally Mexico liider on Egon Kaur

Lõppenud on ralli esimene päev kus meeskonnad jätsid seljataha viis kiiruskatset kogupikkusega 38,7 km. Liidrina väljas avapäeval Egon Kaur, temale järgnes Marek Sepp ning kolmandana Sven Süld. Homme peavad mehed vastu astuma jälle viiele kiiruskatsele kogupikkusega 33km. Siit mõned kommentaarid esimese päeva kohta.

 

 

 

 

 

WRC klassi liider on Egon Kaur, teisel kohal on Marek Sepp +4,26 ning kolmas Sven Süld +30.32

O-WRC klassi liider on Karl Kivimaa, teisel kohal on Roland Murakas +0,04 ning kolmas Andre Rahumeel +28.90

P-WRC klassis on liidripulga enda kätte võtnud Tarvo Allmere, teisel kohal Alari Jüriöö +1,29 ning kolmas Mario Jalak +1,53

S-WRC avapäeva võitis Kristo Prants, teisel kohal Kristjan Priilinn +7,96 ning kolmas Taavi Liivo +22,95

J-WRC liider on hetkel Mirko Kaunis, teisel kohal Sander Siniorg +10,08 ning kolmas Rasmus Ollema +17,32

RAUNO OLLEMA:"Esimese päeva algus oli katastroof. Esimesel katsel tuli kõik hästi kuni lõpus sõitsin ikka vastu puud. Teisel katsel läksin sama tempoga aga tuli katus, mille pärast tuli ka C4H. Peale seda sõitsin ka vastu puud. Järgmised katsed olid väga head. Teisel päeval tuleb mõõduda kindlasti Sven-ist ja eks paistab kindlasti ka Tarmost.

ROLAND MURAKAS:"Esimesel päeval võib enamvähem rahule jääda. Oli ainult üks mõnesekundiline offroad viimasel katsel. Homme rahulikult."

KARL KIVIMAA:"Startides mingeid lootusi ei seadnud, sest katkestamine on täiesti 50/50. Esimesed kaks katset sai väga ettevaatlikult võetud. Hiljem tuli juba libedus ja sõit oli väga konarlik. Viimase katse viimases kurvis oli närvikõdi kui oleks piirde otsa sisse sõitnud, aga lõppes õnnelikult. Teine päev algab praktiliselt nullist."

ANDRE RAHUMEEL:"Ralli hakkas meeldivalt kuigi esimesel päeval väheke vigu leidus. Teistel päevadel võtan rahulikumalt kuna proovin siit rallilt head punktid kätte noppida."

RBREL Toimetus

11.05.2010 7:57
Vaadatud 1148 korda