Barum Czech Ralli võitjaks on Marek Sepp!

 

Ongi lõppenud hooaja kolmas ralli mis kujunes paljudele sõitjatele tõeliseks katsumuseks. Paljud sõitjad said siin ennast tõestada ning maha sai peetud palju lahinguid. Rallil võidutsesid seekord Citroenid ja kindlasti tulevad head punktid Vanad Kalad WRC teamile, kesasuvad pärast kolmandat etappi liidriks. Järgmine ralli toimub juba Uus-Meremaal, kus puhuvad juba märksa teised tuuled ja teised teed. Kohtumiseni.

WRC klassi võitis Marek Sepp, teiseks sõitis end Rauno Ollema +17.04 ning kolmandaks Sven Süld +54,12

O-WRC klassi võitis siiski viimasel päeval Karl Kivimaa teisel kohale Kristen Priilinn +3,74 ja kolmandal kohal Siim Nõmme +2:40.74

P-WRC klassis puhusid viimastel päevadel üldse uued tuuled kui võitjaks osutus Gert Virves, teiseks sõitis end Revo Taar +1:22.86 ning kolmas oli Jan Torn +1:44.73

S-WRC klassi võitis Rinalds Vilumsons, teisele kohale sõitis end Kristo Prants ning kolmanda koha sõitis välja Kristjan Priilinn

J-WRC klassi võitis Sisi Saulute, teine oli Kristjan Must ning kolmas Rasmus Ollema.

MAREK SEPP:"Ralli tulemusega jään väga rahule, rallipäevadest õnnestusid esimene ja kolmas, keskmine päev oli vilets. Kuna Oskaril teine päev ebaõnnestus, siis sain edaspidiseks omale sobiva taktika valida, ei pidanud täiega vajutama. Sai ka üks tõsisem crash üle elatud PTD-l, aga läks õnneks seekord. Tšehhi ralli ei kuulu lemmikute hulka, aga rahulik kindla peale sõit viib sellel rallil sihile, treeningute tempot ei julgenud aretama hakata, see oleks kindlasti halvasti lõppenud. Rauno tegi väga head sõitu, õnnitlused talle ja ka Svenile, meeskonnale tulevad head punktid siit rallilt."

RAUNO OLLEMA:"Ralliga olen väga rahul. On näha, et kiirus hakkab tulema. Rallile minnes olin kindel, et pidagi ei saavuta ja püüdsin vältida lihtsalt SR ja C4H. Peale esimest päeva oli näha et võimalused on suuremad ja teise ning kolmanda päeva võitsin Marekut natukene üle sekundi. Esimesel päeval tuli kõige hullem asi sisse, Cotel sõitsin põllule ja lõhkusin auto ära. Sealt tuli ka ralli suurem osa kaotusest."

SVEN SÜLD:"Üldiselt võib ralliga rahule jääda. Meeskonnale sai jällegi head punktid toodud ja individuaalselt samuti mõned kohad kõrgemale tõustud. Esimestega veel sammu pidada ei jõua, aga tegelen sellega."

ALARI JÜRIÖÖ:"Tsehhi ralli juba kord on selline mis ei luba tehniliselt ega sõidus ühtegi viga, paraku langes mul aga kaks asja kokku. Ei lootnud Tsehhi rallilt erilist tulemust, seega olen rahul selle tulemusega millega lõpetasin, vähemalt mõnedki punktid endale ja meeskonnale."

ANDRE RAHUMEEL:"Jäin ralliga üldjoontes rahule kuigi sellise väikese kaotusega pidi ikka leppima. Tegemist siiski oli minu parima ralliga. Elame näeme"

 

 

 

 

 

 

31.03.2010 21:21
Vaadatud 822 korda