Ralli liider on Marek Sepp!

Läbitud on järjekordne ralli päev kus ajatabelites said paljud asjad selgeks, ning oma kohtade eest on võitlema jäänud ainult tugevamad sõitjad. Liider Marek Sepa edu on Rauno Ollema ees 18,13 sekundit mis peaks olema piisav, et kolmandal päeval oma positsiooni hoida, aga kes teab neid salakavalaid Tšehhi teid! Tuline heitlus käib O-WRC klassis kus esimese koha eest võitlevad Karl Kivimaa ja Kristen Priilinn. Kivimaa on vahet vähendanud juba kümnele sekundile ning homme on veel pikk päev kus võib kõike juhtuda. 

WRC klassis on liider Marek Sepp, teisel kohal Rauno Ollema +18,13 ning kolmandal kohal Sven Süld +41,04 sekundit kaotust liidrile.

O-WRC klassis on hetkel liider Kristen Priilinn, teisel kohal Karl Kivimaa +10,16 ja kolmas Siim Nõmme +1:41.62.

P-WRC klassis liidri positsioonil on hetkel Gustav Kull, teisel kohal Alari Jüriöö kõigest +3,06 ning kolmandal kohal Jan Torn +8,05

J-WRC klassis on sellel korral liider Kalev Peil, teisel kohal Sisi Saulute +1:20.55 ning kolmas Martin Laal +3:03.82-

S-WRC klassis on liidriks tõusnud lätlane Vilumsons Rinalds, teisel kohal Kristo Prants +31,58 ja kolmas Jarmo Liivak +1:38.49

Kommentaarid:

KARL KIVIMAA:"Teist päeva ei anna võrrelda esimesega, hoopis nauditavam ja riskivabam, kuigi riske pidi võtma kaks korda rohkem, et esimese päeva kaotus (u +30 sek) tagasi sõita. Eesmärk oli 15 sek päevas,aga täna sai juba u 20 sek kinni võetud. Kindlasti Kristen sõidab õhtul ära ja ta tempo ning ajad on mul ees, aga kahtlemata saab homme olema see loterii päev..kas kõik või mitte midagi."

JARMO NIGOLS:"Nii, teine päev läbitud ja tuju on üsna hea. Lipatakov 2-l oli üks koht, kus auto tahtis käest ära minna aga suutsin õnneks kontrolli säilitada. Põhimõtteliselt vigu polnud, kuid PDT rallysprindis võiks vähe kiiremalt sõita. Ilmselt ka väike soojendussõit ja sõiduasendi muudatus aitas tulemustele kaasa. Lähen rõõmuga järgmisesse päeva. Edu teistele!"

KRISTJAN PRIILINN:"Teisel päeval kulges sõit päris ühtlases tempos aga viimasel katsel viimases vasakkurvis leidsin ühe puu ikka üles ja oligi mootor ja käigukast kotis ning sinna see sõit jäi. Sellega rikkusin oma ralli ära. Homme võtan autost, mis võtta annab."

ANDRE RAHUMEEL:"Teise päevaga rahul, sain sõidetud ennast neljandaks ning plaanis on ka tuua esimene poodium koju, mis oleks suurepärane selleks hooajaks. Kindlasti olen rahul ning vaatame mis homme saab!"

ALARI JÜRIÖÖ:"No nii 2 päev ka sõidetud, SS10 sai käidud aasa peal ning katse viimastel meetritel ka spin koos piiretesse sõitmisega, sinna see aeg kaob. Aga vähemalt järjekordne päev ilma suuremate jamadeta finishis. Üks päev tuleb veel vastupidada, kõike võib veel juhtuda"

RBREL Toimetus

31.03.2010 7:38
Vaadatud 1062 korda