Barum Czech Rally eel...

 

Hooaja kolmandal rallil sõidame Tšehhi, kus sõitjad peavad vastu astuma väga rasketele asfaltkattega radadel ning ka mõned kruusakattega katsed. Kindlasti tuleb tihe rebimine ning hoiame kõigile põialt, kuna ajalugu on näidanud, on suur osa autodest lõpetanud kraaviservadel.

Küsisime paarilt sõitjalt mis tunnetega lähevad nad vastu Tšehhi rallile ja mis tulemust nad taga ajama lähevad ning kuidas oli eelmisel hooajal?

MAREK SEPP:"Ega ma eelmiselgi hooajal Tšehhist võitu tooma läinud, pigem tuli esikoht üllatusena ja paljuski tänu konkurentide ebaõnnele. Peamine eesmärk on taaskord vältida SR-i kasutamist. Väga raske on head seadistust leida Tšehhi radade jaoks, seega tuleb treeningutel ette palju eksimusi, peab tegema tugevaid kompromisse kiiruse arvelt, et kiiruskatsete finišisse jõuda. Eesmärk siiski vähemalt poodiumile jõuda."

KARL KIVIMAA:"Tsehhis stardin hea tundega, kuid eks võistlus saab olema kindlasti üks loterii. Tähtis on mitte kiirustamisega eksida, sest sel rallil hammustab see valusasti kätte. Plaan on astuda väheke suurte meeste kandadele kuid samas tagada stabiilselt kiire sõit, et võit meeskonnas koju tuua. Kes ei tahaks siis võita! Magus kuid samas rakseim hooaja ralli!"

KRISTEN PRIILINN:"Tunne on hea ja eks ikka see kõrgeim poodiumikoht on sihiks, aga ei ole veel korralikult jõudnud treeningutega alustada, seetõttu ei oska ka teiste taset öelda. Eks näis, mida tulevane ralli toob, edu kõigile!"

ALARI JÜRIÖÖ:"Võita tahaks kindlasti, aga see oleks liigne optimism. Poodiumile võiks ju täitsa pääseda. Muidugi auto seadistamisega tuleb kõvasti vaeva näha."

GERT VIRVES:"Tunne on hea, tiimiga oleme autole ka hea seadistuse leidnud. Trenni on ka aega olnud teha. Jahtima lähen kindlasti punkte ning võiks ka saada poodiumile."


23.03.2010 9:07
Vaadatud 844 korda