Marek Sepp 4/4

Hooaja neljas etapp peeti seda korda Prantsusmaal. Sõitjad pidid läbima 15 kiiruskatset käänulistel asfaltteedel. Esimese kiiruskatse stardis oli ligi 50 sõitjat, kelle hulgas oli nii WRC, JWRC kui ka N-rühma mehi.

Oluliseks said nõelasilmakurvid, mida on Prantsusmaal palju. Esimese katsega hõivas liidrikoha endale Marek Sepp, võites avapäeval 4 kiiruskatset. Vaatamata sellele pakkus Marekile väga tugevat konkurentsi Fordil sõitev Kütt. Esimese päeva lõppedes mahtusid mehed vähem kui 8 sekundi sisse. Samuti käis ka tagapool väga tihe rebimine. Teisel päeval suurendas Sepp oma edu ning viimasele võistluspäevale vastu minnes oli edu juba ligi pool minutit. Heitlus oli läinud aga põnevaks hoopis poodiumi teise astme peale. Kütt ning Huntsaar läksid viimase võistluspäeva starti vaid 0.87 sekundilise vahega. Vahe terve aeg suhteliselt väikene, kuid Huntsaar tegi viimasel katsel sõiduvea. See ei läinud talle kalliks maksma, sest poodiumi kolmas koht oli tema päralt. Teise koha võttis Prantsusmaalt Kütt ning võitjaks taaskord Marek Sepp Subarul.

Marek Sepp: „Sõit oli küll kohati väga rabe, kuid siiski piisavalt kiire. Tuttav sündroom juba, et kui kedagi kuklasse hingamas pole, siis kaob keskendumine ja tuleb imelikke apsakaid sisse. Paar korda oli juba hirmuhigi otsaees, alustades Cote majadevahelise sektsiooniga. Enamus rajad tulid siiski kindla peale ning kõik õnnestus. Korralik esitus kokkuvõttes.”

Tulemused peadselt!

09.03.2006 19:15
Vaadatud 551 korda