Peagi algava uue hooaja esimeseks ralliks osutus Monte-Carlo

Vaadates hääletuse:"Millises masinaklassis sõidad järgmisel hooajal?" tulemusi, näeme et kõige enam võistlejaid on end üles andnud klassis P-WRC.
Siinkohal küsisin ka mõne P-WRC mehe arvamust 2010 hooaja kohta:
Milliseks kujuneb sinu arvates hooaeg 2010?
GUSTAV KULL:"PWRC arvestuses tuleb kindlasti väga-väga tihe rebimine. Kui jõuan esiviisikusse, olen väga rahul. Lisaks stabiilsusele üritan tänavu rohkem rõhku panna ka kiirusele. Tiimide arvestuse paneme PWRC-s kinni!"
REVO TAAR:" See hooaeg tuleb minule kõige raskem, kohanemine uue autoga ning tõsiselt tihe konkurents. Muidugi tiimikaaslased on mul niivõrd tugevad, et ilma minuta oleks juba meie tiim poodiumil. Üritan pakkuda teile tihedat konkurentsi!"
WRC klassis on tänavu loota 12 sõitjat. Ühe mehe käest õnnestus ka kommentaar saada.
ANDER VIIAND:" Minule kujuneb see hooaeg väga raskeks. Uus masinaklass, uus võistkond, uus auto: need kolm asjaolu teevad minu elu sellel aastal vägagi rakseks."
O-WRC 16-liikmelisest seltskonnast õnnestus ühendust saada samuti ühe sõitjaga, kes vabal ajal kaameraga raja ääres filmib.
REIKO HELL:"Kindlasti kujuneb ääretult konkurentsitihedaks kõikides klassides. Eriti põnev saab olema WRC ja O-WRC, kuna registreerujaid võimsate masinatega sõitma on palju. Ise loodan esimesed rallid vaikselt läbi tiksuda ja alates kruusast rohkem pingutama hakata. Asfalt ja lumi ei sobi kõige paremini.
S2000 klassis osaleb 13 võidusõitjat.
J-WRC on teinud pisikese taandarengu, rivis on 12 sõitjat.
Küsisin JANAR LEHTNIIDU käest, kellele on see esimene tõsiseltvõetav võistlus, kuidas tema suhtub eelolevasse hooaega.
"Enda arvates olen ma juba autoga harjunud, abiks on ka head seaded. Hooaeg tuleb kindlasti raske, eesmärk on tuua tiimile mõnigi punkt."

Kindel on see, et hooaja vältel võib klassidesse sõitjaid ka lisanduda, seepärast ei pruugi need arvud olla täpsed.
Mina soovin omalt poolt kõigile ilusat uue hooaja algust ning edukat ja sündmusterohket hooaega!

Revo Taar
 


 

28.02.2010 11:22
Vaadatud 837 korda