USA Ralli võitu sai seekord tähistada Egon Kaur

USA Ralli on üks kiiremaid rallisid, mis RBREL-is toimub. Keskmised kiirused kogu ralli vältel ulatusid WRC masinaklassi autodel koguni üle 135km/h.
   Nagu juba mainitud, võitis ralli nii omas klassis kui ka absoluutarvestuses Egon Kaur. Teine ja kolmas koht vahetusid veel peale rallit, kuna algselt teisele kohale platseerunud Marek Sepp sai video puudumise tõttu 30 sekundit trahvi. Teine koht kingiti Roland Murakale, Sepp langes kolmandale kohale. Napilt jäi puudu poodiumist Karl Kivimaal, kelle kaotus Sepale jäi 2.99 sekundit. 5 - 9 koht kuulus Raudmets Oskarile, Jüriöö Alarile, Huntsaar Vahurile ja Pruul Sandrile ning Sepp Eva-Liisale.
   O-WRC klassis oleks võitnud Priilinn Kristen, kuid temagi sai trahvi ning kukkus koguni viiendale kohale. Ralli võitis Nõmme Siim, kellele samuti kingiti esikoht tänu Kristeni trahvile. Teine koht kuulub Süld Svenile, kes jäi maha liidrist ralli lõppedest napi kümme sekundit. Kolmandaks platseerus meie vanameister Kuldar Tamm, kelle kaotus Siimule jäi kahekümne sekundi lähedale. Esimesena hüljati poodiumilt Siim Kallakmaa, kes edestas trahvi saanud Kristenit ralli lõpuks 10.78 sekundiga. 6-8 koht jäi  Heiko Helsteini, Keio Kaljumäe ning Urmas Salumaa kätte.
   S2000-s võitis ralli ülinapi eduga Caguls Toms, kelle edu teisena lõpetanud Armands Melgailise ees jäi 1.85 sekundit. Kolmas oli Kristo Prants. Poodiumilt välja jäid sellised mehed, nagu Mareks Andrejevs, Reiko Hell, Taavi Liivo, Raigo Press, Imre Randmäe, Kristjan Priilinn ning Kristjan Teorein. Need olid mehed kes mahtusid kohtadele 1-10.
  P-WRC neljarattalisteveoliste N-rühma masinatega kõva võitluse maha pidanud mehed, keda oli ralli alguses koguni 43 tükki tuli võitjaks, nagu ka eelmises klassis ülinapi eduga teise koha Veek Vaido ees Tarvo Allmere, eduks teise koha ees jäi vaid 1.65 sekundit.Kolmas oli Jalak Mario. Punktidele trügisid selles kõvas konkurentsis ennast veel Rinalds Vilumsons, Ken Torn, Jaanis Sulg, Ulp Andres, Sten Servet, Marko Kroonmäe ning viimase punkti näppas Raino Friedemann.
   J-WRC-s võitis ralli Rauno Ollema, kes edestas pika võistluspausi pidanud Miko Niinemäed turvalise 44 sekundilise eduga. Kolmas oli Revo Taar. Punktidele said veel Gustav Kull,  Andres Riismaa, Tanel Kasesalu, Ander Viiand, Gricius Vytautas, Rait Vakrõõm ja Marten Madissoo.

Oleme uhked osalejate rekordi üle ning jõudu ja jätku kõigile järgnevateks rallideks.