Liigume hooaja lõpu suunas

Üle poole RBREL 2009 II hooajast on möödunud. Autod ja sõitjad läbisid ennenägematult rasked katsumused Poola ja Tšehhi ralli näol. Tuliuued kiiruskatsed on pidanud taluma palju kriitikat, samas uutele sõitjatele need pigem meeldivad. Uutel katsetel me see hooaeg enam ei kihuta. Eks näis, mis järgmised hooajad toovad, loodame, et uute kiiruskatsete nimekiri pikeneb veelgi. Viimased kolm rallit kihutatakse vanadel, teada-tuntud radadel.

Meie liiga sõitjate arv on pidevalt kasvanud lähenedes maagilisele 100 sõitja piirile. Uutel sõitjatel on kindlasti raske alustada, kui rinda peab pistma äärmiselt kiirete sõitjatega. Motivatsiooni leidmine võib paljudele probleemiks olla. Küsisin meie liiga „vanameistri“ Marek Sepa käest, kuidas tema motivatsiooni leiab:

„Motivatsiooni pakub esiteks mäng ise, tegu on lihtsalt nii nauditava simulaatoriga ja isegi pärast 5-aastast mängimist on võimalik sõitjana veel aina paremuse poole edasi areneda ja ikka pole veel maksimum käes. Liialdamata ütlen, et u. 90% isiklikest rekorditest on sõidetud käesoleval 2009. aastal. Ilmselt kui sein lõpuks ette tuleb, kaob ka motivatsioon ära. Teiseks pakuvad motivatsiooni kiired kodumaised konkurendid nagu Karl, Egon, Oskar ja Tarmo.“

 

Edu kõigile sõitjatele!

Nael kummi ja kindlat närvi.

22.11.2009 22:21
Vaadatud 858 korda