Sepp võitis kindlakäeliselt ralli (uuendatud)

WRC klassis võitis Czech Rally ülisuure eduga konkurentide ees Marek Sepp. Teisel kohal lõpetas Tarmo Paavel, kolmas Karl Kivimaa. WRC klassis on kaotused nii suureks veninud, et isegi superrallit kasutades oleks sõitjad samale positsioonile paigale jäänud. Punktidele mahtusid kõik lõpetanud sõtijad: Jüriöö Alari, Pruul Sander ning meie ainus naisvõisteja Sepp Eva-Liisa.

OWRC klassis jäid kaotused oodatust väiksemaks, küll aga toimus viimastel päevadel muudatusi poodiumi osas, esimese koha teenis auga välja Priilinn Kristen: "Teisel päeval hakkasid kaassõitjad vigu tegema, millest lähtudes püüdsin ise järjest tempot alla lasta, proovisin veatut sõitu teha ja kindlalt lõpuni tulla, mida ma ka tegin, kuid sellel rallil kogesin et see ei ole nii kerge kui algul võib tunduda, sest pinge on suur ja ka vead olid kerged tulema eriti kolmandal päeval. Niiet võit oli raskemate killast."

Teise koha sai esimest korda OWRC klassis sõitnud Alango Ivo- Allan: "Tsehhi rallil mängisid mulle kaarte kätte uued rajad, sest minule on kõik rajad sama uued kui Teile Liptakovid ja Hradekid.".

Kolmandaks platseerus Süld Sven: "Hooaja punktiarvestust vaadates ei olnud üldse paha ralli. Kõige lähem konkurent jäi veel kasisema punktisaagi peale. Nii et lõppkokkuvõttes ikkagi rahul."

S2000-es  viisid esimesed kaks meest karikad  Eestist minema. Esimene koht: Mareks andrejevs. Teisena viis karika koju Toms Caguls ning kolmanda koha võitles Eestile välja Taavi Liivo. Punktikohale mahtusid samuti kõik, kes lõpetasid.

P-WRC klassis oli väga palju osalejaid. Parimatest parimad olid seekord Guido Veek, Gert Virves ning end esimesel päeval vabalt tundnud Rinalds Vilumsons. Punktid tõid koju peale esimese kolme veel Vaido Veek, Andres Ulp, Jarmo Nigols, Jaanis Sulg, Sven Klais, Reiko Kroonmäe ja Rauno Saavel.

J-WRC  Võttis kindla võidu Rauno Ollema, kellele kuulub ka selle ralli absoluudi ülihea 6,koht. Teine koht kuulub Ander Viiandile, kelle kaotus Raunole jäi üle kahe minuti. Kolmas koht seekord Marek Fjodorovile. Punktidele trügisid Andres Riismaa, Gustav Kull, Ken Torn, Revo Taar, Rait Vakrõõm, Kalev Peil ja Kristjan Pints.

Palju õnne kõigile lõpetajatele.

Revo Taar ja Siim Kallakmaa

29.10.2009 10:46
Vaadatud 1100 korda