Enne viimast võistluspäeva suurendas Sepp edu konkurentide ees.

WRC-s enne viimast päeva edu sisse sõitnud Marek Sepp juhib Paavel Tarmo ees 31,34 sekundiga, poodiumi viimast kohta hoiab Karl Kivimaa,  võrreldes esimese päevaga  WRC-s on  omavahel kohad vahetanud  Tarmo Paavel Ja Karl Kivimaa.

OWRC klassis juhib siiani Priilinn Kristen, ka teine koht on sama mehe käes: Siim Kallakmaa. Kolmanda koha osas on muudatusi toimunud, neljandal kohal oli peale esimest päeva Nõmme Siim on koha ära vahetanud kolmandal kohal sõitnud Ivo-Allan Alangoga.

S2000-s on liidrisärgi enda selga tõmmanud Mareks Andrejevs, kelle edu lähima konkurendi Toms Cagulsi ees on 1.28.72. Kolmandast kohast hoiab 10 küünega kinni Priilinn Kristjan, kes kaotab Toms Cagulsile 15.04 sekundit.

P-WRC esikolmik on järgmine Guido Veek, Gert Virves ning Rinalds Vilumsons. Neile järgnevad Andres Ulp, Vaido Veek, Jarmo Nigols, Janec Sirm, Sven Klais, Jaanis Sulg ja Reiko Kroonmäe.

J-WRC esikolmik on järgmine: Rauno Ollema, Ander Viiand ning Marek Fjodorov. Kõigi nende meeste kaotusi saab mõõta kalendritega, kui keegi mingit suurt viga ei tee, siis peaks esikolmik selge olema.

Revo Taar

28.10.2009 15:29
Vaadatud 1081 korda