Ralli esimene päev läbi

Rallit alustanute arv on tõesti suur, on näha huvi Richard Burns Rally vastu, mis on vägagi positiivne.

WRC klassis hoiab peale esimest päeva juhtohjasid enda käes, Marek Sepp, kes edestab lähimat konkurenti Karl Kivimaad ei vähem ega rohkem kui 8.81 sekundiga. Kivimaale järgneb Tarmo Paavel, kes jääb Sepast maha 21.08 sekundit.Selles klassis on esikolmik küllaltki tasavägine.

OWRC klassis teeb ilma Priilinn Kristen, talle järgneb Siim Kallakmaa ligikaudu 2 sekundilise kaotusega liidrile. Kolmandat positsiooni hoiab Ivo- Allan Alango, kelle jaoks on see ralli OWRC debüütralli.

PWRC-s saab täna rahulikult hingata välismaa sõitja Rinalds Vilumsons, kelle edu esimese eestlase Rääk Riho ees on pisut üle 22 sekundi. Teise eestlasena lõpetas avapäeva Guido Veek. Kuigi Rinalds on eest ära rebinud, pole veel miski kindel.

JWRC-s on liidripositsiooni haaranud Rauno Ollema, kes edestab väga kiiret Jan Torni 7.08 sekundiga, Kolmas on Ander Viiand, kes kaotab juba rohkem.

Kaks välismaalast S2000 klassis on teinud kiiret sõitu, Armands Melgailis edestab Mareks Andrejevsit napi 1.03 sekundilise eduga. Kolmas on meie enda mees Kristo Prants, kes on juba peaagu minuti jagu maas.

Revo Taar
27.10.2009 9:49
Vaadatud 923 korda