Arctic Lapland rallil võidutses Marek Sepp

Arctic Lapland ralli võitis neljakordne RBREL meister Marek Sepp, kes alanud hooajal sõidab Ford Focus WRC-l. Sepp läks võistlust juhtima juba ralli avakatsel ning ei andnud liidripositsiooni kordagi käest. Teisena lõpetas samuti Munchi's Ford World Rally Teamis sõitev Tarvo Allmere, kuid kaotas võitjale juba üle pooleteise minuti. Lumistel Soome teedel saavutas kolmanda koha Alari Jüriöö Subaru Impreza WRC-l.
Neljanda koha hõivas Egon Kaur, kes kaotas teisel katsel võitjale pea kaks minutit ja kaotas igasuguse võimaluse võidelda kõrgeima poodiumi koha eest.
Suurimat ebaõnne sai tunda eelmise hooaja meister Tarmo Paavel, kes sõitis avapäeva auto vale seadistusega ja kaotas tänu sellele juba avapäeval 1:36. Kuid suutis siiski järgneva kahe päevaga tõusta üheksandalt kohalt viiendaks ja tuua sellega Citroeni meeskonnale väga vajalikud punktid.

Avaetapil näitas Munchi's Ford World Rally Team, et sellel hooajal tuleb neid tõsiselt võtta ja konkurendid peavad korralikult pingutama, et saavutada meeskondlik meistritiitel.

I. Simmer

PWRC's võitis Roland Murakas autol Peugeot 207 S2000. Teine oli Karl Kivimaa ja kolmas oli Oskar Raudmets. Neljandana lõpetas ralli Rauno Saavel. Viies oli Subarul võistelnud Jan Torn.

JWRC klassis näitas Kristjan Priilinn, milleks Priilinnad võimelised on, võites ralli teise koha saanud Rauno Ollema ees 1 minuti ja 44 sekundiga. Kolmas oli Kristjani vend Kristen Priilinn ning neljas Oliver Rauam. JWRC klass oli ka kõige väiksemate lõpetajate arvuga klass, kus lõpetas ralli kõigest 7 sõitjat, sealhulgas ainuke naissõitja Eva-Liisa Pulver.

Kõigile võitjatele palju õnne ja kohtume Mehhiko teedel 2 nädala pärast.