Algamas RBREL 2008 II hooaeg

RBREL 2008 II hooaeg on juba täna algamas RBREL Arctic Lapland ralliga. Sellega seoses küsisime muljeid mõnedelt RBREL sõitjatelt. Tänaseks ralliks valmistudes on kõigil sõitjatel väga kiire, niisiis saime küsida ainult väheste sõitjate käest. Tuleb välja, et just PWRC sõitjatel on kõige rohkem aega. Niisiis saime nendelt põhilisena intervjuud.

Gustav Kull: Kuna treeninguteks pole väga palju aega olnud, siis väga suuri ootusi ja lootusi pole. Lähen sõidan katse katsehaaval ja valin taktika jooksvalt. Üritan stabiilselt sõita ja lõpetada.

Indrek Simmer: Nagu eelmise hooaja lõpus sai mainitud, siis 2008 hooaeg jäi minu jaoks viimaseks. Üritan küll mõnel etapil võibolla rajal olla, aga kindlasti ei lähe kõrgeid kohti püüdma.

Rauno Saavel: Eesmärk oleks igal etapil olla vähemalt esikuuikus ning mõni poodium võtta isegi. Kõige parem võimalus selleks on 1. etapp Soomes.

Revo Taar: Olen valmistunud tulevaks hooajaks hästi. Teinud palju trenni. PWRC's tõotab tulla väga tihe rebimine. Loodan, et kõik sõidavad kiiresti ning on väga tugev konkurents. Endast annan kõik. Kõigile katus lömmi ja nael kummi.

Sander Pruul: Sel aastal enam meistritiitli eest ei võitle. Lihtsalt aeg harjutamiseks puudub. Eesmärgiks oleks TOP6 ja kui sealt välja jään, pole hullu.

Ivar Lillemets jäi väga napisõnaliseks ning ei soovinud kommenteerida.

Soovime kõigile sõitjatele libedat teed ja nael kummi !

Kristjan Must

21.09.2008 19:31
Vaadatud 1001 korda