Algava hooaja meeskonnad.

Algava hooaja meeskondade registreerimiseks veel aega viimaseid päevi. 19 Septembril pannakse meeskondade nimekiri lukku ja peale seda 2008 II hooajal rohkem meeskondi ei registreerita.

Kui eelmisel hooajal oli WRC masinaklassis üheksa meeskonda siis algaval hooajal on see number tunduvalt tagasihoidlikum. Hetke seisuga on registreerunud viis meeskonda.
Tehase meeskondadest on rajal 2008 hooaja meister Citroen Total World Rally Team, ühe punktiga teiseks jäänud Subaru World Rally Team. Ning uue ja tugevama meeskonnana on esindatud BP-Ford Abu Dhabi World Rally Team.
B meeskondadest on esindatud eelneval hooajal kolmanda koha hõivanud Munchi's Ford World Rally Team, ning ka üks täiesti uus Citroen C4 autosid kasutav meeskond, Estonian world rally Team.

P-WRC masinaklassis on meeskondasid hetkel registreeritud 6 meeskonda. Sooviavaldusi on küll esitatud koguni üksteist, aga meeskonna registreerimiseks vajalikud nõuded on täitmata hetkel viiel meeskonnal. Veel on aega mõned päevad, nii et loodetavasti näeme ikkagi rohkem meeskondasid P-WRC masinaklassis.

Hetkel registreeritud meesknnad:
1. Subaru Autospiritist.
2. Ekström World Rally Team
3. No Fear Rally Team
4. Tamme Tiim
5. Hankook Motorsport
6. Silberauto
7. Momo Racing Team.

Kõige tagasihoidlikum on J-WRC masinaklass, kus on registreerinud kõigest Fiat RC Eagles meeskond. Kindlasti on sõitmas palju erasõitjaid, kuid paljude sõitjate üle kolimine suuremasse masinaklassi on jätnud kahjuks oma jälje.

18.09.2008 9:57
Vaadatud 896 korda