Meeskonnad

WRC
Deliirium Dreams Rallitiim

Eesmärk? eks ikka vanureid kiusata mis muud. Toetajad? Ikka samad Finlandia Vodka ja Ibuprofeen

SC MEGAPOLIS
Saaremaa Racing
RM Racing
J-WRC
RC Eagles
VTRT

VTRT on tuliuus J-WRC meeskond, kes esimest aastat RBREL'i karusellis kaasa tiirleb. Peasponsoriks TeamRS, kes toetab VTRT meeskonda nii rahaliselt kui ka moraalselt. Sõitjateks juba mitmeid hooaegu J-WRC roolis kiireid tulemusi ja head stabiilsust näidanud Kalev Peil, kes ka S-WRC roolis ilusat kiirust näitanud. Teiseks sõitjaks Janar Lehtniit, kellel kiirust on, kuid stabiilsusest jääb veel puudu, kuid ta olevat suve jooksul palju trenni teinud ja panustab nüüd kruusa rallidele. Kolmandaks väljavalituks osutus Kristian Pints, kes taas pärast mitmeid hooaegu Juunioris mõõtu võtab.

RWD
Old men Rally Team
Historic class ja penskarid! :rolleyes: Need on asjad mis käivad käsi-käes ja eks siin ole tegu ka omamoodi kohustusega, et näidata noortele ja vihastele, kuidas Meite aegu asjad käisid. Mängus on rohkem kui elu!
GoPro Rally Team
Meie suurtoetaja, ekstreemspordikaamerate tootja, GoPro esitas meile ultimaatumi, kui me see hooaeg ekstreemsemalt ei esine, siis lõpetatakse sponsorleping. Seega tuleb ette võtta kõige ekstreemsemad masinad, mida võtta on, RWD!!!